(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2018-04-09 20:48

3 zestawy ogrodowe - 2 Destynacje 58640 Iserlohn i 99441 Mechelroda - jeden zestaw z Mechelroda wraca do Tuliszkowa (Nr 2566000)

Długość [m]:

1.6

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

1.2

Waga w kg (łączna):

400.00

Liczba sztuk:

3

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Dystans: 833.00 km

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany adresu, czy też z powodu zmiany wyposażenia biura, powinno się zwrócić uwagę na parę zagadnień, gdyż uchybienia w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów lub pieniędzy. Problemy mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym salonie przez następnych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli albo do zupełnego zniszczenia i konieczności nabycia nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, podczas gdy transportujemy meble używane, wypadałoby oczywiście je opróżnić z rzeczy i usunąć brud, np. mokrą szmatką. Potem należałoby rozważyć, czy dany mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, bywa niebezpieczne, ponieważ części bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak np. łóżko może utracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Natomiast przy naprawdę olbrzymich meblach, takich jak np. łóżko, wypadałoby zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki należy w następnej kolejności odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się używane pledy, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając szczególną czujność na istotne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić uwagę na tłukące się elementy, na przykład szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla świetnie utrzymuje całość w miejscu. Aby odnaleźć solidną firmę transportową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego ogłoszenia, uzyskamy dużo ciekawych propozycji transportu od sprawdzonych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu precyzyjnie przedstawić wszystkie wymiary przygotowanych do przewozu pakunków, a także podać ich wagę i trasę, którą mają pokonać – często od tych istotnych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Tuliszków, 62-740, Polska

Od 11 kwi 2018 do 13 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Iserlohn, 58640, Niemcy

Od 12 kwi 2018 do 14 kwi 2018