(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3 Zimmer-Wohnung ohne Küche! (Nr 5259314)

3 Zimmer-Wohnung ohne Küche!

Waga w kg (łączna):

1000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 2471.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Mulheim

Od 28 lut 2020 do 1 mar 2020

Adres i termin dostawy

Portugalia, Algarve, Alvor

1 mar 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, jednak gdy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych mebli. Gdy czegoś od wielu lat nie używamy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się mocne pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać talerze na kilka pakunków, aby prościej było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy materiały osłaniające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej kruche przedmioty, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, prześcieradła i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem niewielkie rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne utrudnienia w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się szczególne zasady odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie waszego mienia.