(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-08-31 09:36

30

(Nr 1998866)
30

Długość [m]:

9

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

2

Waga w kg:

30000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1659.00 km

Informacje dodatkowe:

Materialy budowlane

Oferty od Przewoźników (0)

19980 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-08-2017, 11:08

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-31 do 2017-09-03

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 19980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Przewóz ładunku zamawiany na pełną ciężarówkę przyciąga w pierwszej kolejności zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat przenoszą się. Warto przed zleceniem takiego przewozu po ustalać parę najważniejszych problemów.

    Po pierwsze, ustalamy formę załadunku jak i rozładunku przewożonych rzeczy. Kiedy jest on osadzony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowepotrafiące podnieść jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu rozładunku. W przypadku niedużych rzeczy czy też ładunków sypkich, należy uzgodnić, czy konieczna jest górna osłona oraz czy do przewozu wystarczy odkryta naczepa. Kiedy chcemy przewieźć płody rolne, produkty spożywcze, wtedy może okazać się niezbędne zastosowanie pojazdu-chłodni. Pamiętajmy, że transport towarów łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie adekwatnych świadectw, jak również w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w niektórych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

    Po ustaleniu swoich wymogów, szybko można zlokalizować firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem oferty na niej zamieszczone, docierają do bardzo dużej ilości różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut przystosowanych do transportu różnorodnych produktów, a olbrzymia konkurencja umożliwia pozyskanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Gdańsk, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ålesund, Norwegia

Termin elastyczny