(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-08-31 09:36

30

(Nr 1998866)
30

Długość [m]:

9

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

30000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1659.00 km

Informacje dodatkowe:

Materialy budowlane

Oferty od Przewoźników (0)

19980 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-08-2017, 11:08

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-31 do 2017-09-03

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 19980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Przewóz ładunku zlecany na pełen samochód ciężarowy, interesuje nade wszystko zakłady pracy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie przenoszą się. Trzeba by przed zleceniem takiego transportu po ustalać kilka priorytetowych formalności.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy metodę załadunku oraz rozładunku przetransportowanych rzeczy. Jeśli znajduje się na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które mogą podnieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu wyładunku. W wypadku niewielkich rzeczy czy też produktów sypkich, należy uściślić, czy konieczna jest górna osłona i czy do transportu może być odkryta przyczepa. Gdy zamierzamy przetransportować owoce i warzywa, produkty spożywcze, wtedy może okazać się obowiązkowe skorzystanie z samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie adekwatnych papierów, jak także w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w niektórych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po doprecyzowaniu swoich wymagań, bezproblemowo można znaleźć firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej publikowane, docierają do tysięcy profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów dostosowanych do przewozu różnorakich produktów, zaś duża konkurencja umożliwia osiągnięcie niskich cen.

Adres i termin nadania

Gdańsk, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Alesund, Norwegia

Termin elastyczny