(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

30 (Nr 5400526)

30

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

100

Liczba sztuk:

30

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1506.00 km

Adres i termin nadania

Francja, Auvergne-Rhône-Alpes, Saint-Genis-Pouilly

25 kwi 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

30 kwi 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu paczki zależy od jej gabarytów, wagi i od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną usługę przewozu paczki, opłaca się opublikować za darmo ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Takie informacje są szczególnie istotne, gdy chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Przed tym wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do przewozu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto wypełnić kawałkami styropianu, gazet czy też materiałem. Bardzo kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy rzecz do pudła, oceńmy jego stan, usuńmy wszystkie zbędne naklejki i napisy, które mogą zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na wierzch pudła przyklejmy białą kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).