(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

30 (Nr 6072665)

30

Długość [m]:

0.50

Szerokość [m]:

0.50

Wysokość [m]:

0.50

Waga w kg (łączna):

200

Liczba sztuk:

30

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1690.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Ruislip

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Włochy, Tuscany, Sinalunga

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję transportu przesyłki, opłaca się opublikować za darmo zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest podać typ przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są bardzo ważne, jeśli chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do wysyłki trzeba pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można naładować fragmentami trocin, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim umieścimy rzecz do opakowania, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogłyby zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Na wierzch kartonu przymocujmy białą kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).