(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-07-26 23:47

30 cajas

(Nr 1924385)
30 cajas

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

1.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie kawałka powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli mamy do przetransportowania niewielki towar, który nie potrzebuje wykorzystania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje wykorzystania całej płaszczyzny, wtedy wzięcie takiej kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest prawidłowe. 

    Do ciężarówek używanych w transporcie LTL kwalifikuje się pojazdy, których waga przewyższa 3,5 t. oraz pozostałe pojazdy spełniające warunki ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się wielkie pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki typu: firanka lub furgon. Typ ciężarówki powinien być dostosowany do przewiezienia naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

    W wyliczeniach ceny przewozu ładunku w ramach LTL, kluczowe są jego parametry – ciężar i gabaryty. Trzeba również dołączyć informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, powinno się opisać paczkę. Istotna jest także informacja na temat usługi – czy wlicza się w nią wyłącznie przewóz, czy również załadunek i wyładunek. Kluczowy jest również czas zrealizowania transportu.

    Ładunki transportowane w obszarze LTL to zazwyczaj paczki z odzieżą, paczki, meble, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, gdy przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z alternatywy – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Katmandu, PO Box 106, Nepal

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Alicante/Alacant, Hiszpania

Termin elastyczny