(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-07-26 23:47

30 cajas

(Nr 1924385)
30 cajas

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

1.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie części przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego. Jeżeli posiadamy do przewiezienia niewielki ładunek, który nie wymaga skorzystania z pełnej ciężarówki lub który nie wymaga użycia całej przestrzeni, wówczas wybranie takiego rodzaju kategorii jak: niepełna ciężarówka jest odpowiednie. 

    Do samochodów ciężarowych używanych w transporcie LTL zalicza się auta, których waga jest większy niż 3,5 tony i inne pojazdy spełniające zasady ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się pokaźne pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe oraz ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe gatunek: firanka i furgon. Typ ciężarówki wypadałoby aby był przystosowany do przewiezienia naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

    W wyliczeniach ceny przewozu ładunku w ramach LTL, istotnetego ładunku parametry – ciężar i wielkość. Warto także dołączyć informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały zapakowane. Jeżeli tak, trzeba opisać opakowanie. Ważna jest także informacja na temat usługi – czy obejmuje tylko transport, czy na przykład załadunek oraz rozładunek. Ważnym elementem może być również termin realizacji transportu.

    Ładunki transportowane w zakresie LTL to zazwyczaj palety, paczki, meble, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, gdy przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy, aby przetransportować nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego przewozem całonaczepowym.


Adres i termin nadania

Katmandu, PO Box 106, Nepal

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Alicante/Alacant, Hiszpania

Termin elastyczny