(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-07-26 23:47

30 cajas

(Nr 1924385)
30 cajas

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

1.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie części przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli dysponujemy do przetransportowania mały towar, który nie wymaga skorzystania z pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga użycia całej płaszczyzny, wówczas wybranie takiego typu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest pasujące. 


Do samochodów ciężarowych używanych w transporcie LTL kwalifikuje się pojazdy, których ciężar przekracza 3,5 t. oraz pozostałe samochody spełniające warunki ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się pokaźne pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe oraz ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki gatunek: firanka i furgon. Typ samochodu ciężarowego powinien być dopasowany do przewiezienia naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W wyliczeniach ceny transportu ładunku w ramach LTL, istotne są tego ładunku parametry – waga i gabaryty. Powinno się także dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały zapakowane. Jeżeli tak, wypada opisać opakowanie. Istotna bywa także informacja w temacie usługi – czy wlicza się w nią wyłącznie transport, czy także załadunek i rozładunek. Kluczowy może być także termin zrealizowania transportu.

Ładunki transportowane w tematyce LTL to zwykle paczki z odzieżą, paczki, meble, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, kiedy transport niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, warto skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Katmandu, PO Box 106, Nepal

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Alicante/Alacant, Hiszpania

Termin elastyczny