(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-12-27 09:32

30 europalet 13ton

(Nr 2243052)
30 europalet 13ton

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

1.8

Waga w kg (łączna):

13000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

30x europaleta

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 203.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1000 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-01-2018, 14:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-05 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam Kasia B.

Cena (zawiera VAT): 1000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load

     Transport towaru zlecany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje nade wszystko firmy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat wyprowadzają się. Należy przed zamówieniem takiego przewozu uściślić kilka kluczowych problemów.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy formę załadunku oraz wyładunku przewożonych rzeczy. Gdy znajduje się na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które zdołają podźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W wypadku małych rzeczy czy też ładunków sypkich, trzeba by ustalić, czy konieczna jest górna plandeka i czy do przewozu starczy nieprzykryta przyczepa. Jeśli potrzebujemy przetransportować rośliny, produkty spożywcze, wtedy może okazać się niezbędne skorzystanie z samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że transport towarów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie stosownych świadectw, jak również w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w kilku krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

     Po ustaleniu swoich wymagań, najłatwiej można zlokalizować przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, ogłoszenia na niej zamieszczone, docierają do setek profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów dostosowanych do transportu różnorodnych towarów, zaś olbrzymia konkurencja pozwala zdobycie niskich cen.

Adres i termin nadania

Świątniki Górne, 32-040, Polska

Od 10 sty 2018 do 12 sty 2018

Adres i termin dostawy

Opoczno, Polska

Termin elastyczny