30 m3 drewna konstrukcyjnego (Nr 8007182)

30 m3 drewna konstrukcyjnego
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
30 m3 drewna konstrukcyjnego
1300 x 230 x 250 cm
20000 kg
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
20000 kg
Dystans
2170 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Polska, Podlaskie, Białystok

Od 10 wrz 2021 do 31 paź 2021

Adres i termin dostawy

Norwegia, Hordaland, Bergen

Termin elastyczny

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport pełną ciężarówką

            Przewóz towaru zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje w szczególności przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie zmieniają miejsce zamieszkania. Warto przed zleceniem takiego przewozu zdiagnozować parę kluczowych rzeczy.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku jak i rozładunku towaru. Kiedy jest on umiejscowiony na paletach, to nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe, które mogą udźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W przypadku małych przedmiotów czy też towarów sypkich, trzeba by zdefiniować, czy konieczna jest górna plandeka i czy do transportu starczy odkryta przyczepa. Jeżeli pragniemy przetransportować owoce i warzywa, towary spożywcze, wówczas może okazać się konieczne skorzystanie z samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że transport ładunków łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie należytych zaświadczeń, jak także w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w kilku krajach należy się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po ustaleniu swoich kryteriów, bezproblemowo można wyszukać przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Ze względu na fakt, że ogłoszenia na niej zamieszczone, trafiają do setek różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut dostosowanych do przewozu różnorakich towarów, zaś duża konkurencja umożliwia uzyskanie niskich stawek.