(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Paczki Dodano: 2018-01-29 10:00

30 paczek z rowerami Hiszpania - Polska

(Nr 2330368)
30 paczek z rowerami Hiszpania - Polska

Długość [m]:

140

Szerokość [m]:

20

Wysokość [m]:

80

Waga w kg (łączna):

25.00

Ilość sztuk:

30

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 3009.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję transportu paczki, opłaca się opublikować bezpłatne ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym transportem można podać typ przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Te informacje są szczególnie ważne, jeżeli planujemy przewieźć pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Zanim wybierzesz firmę transportową, upewnij się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując przesyłkę do przewozu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można wypełnić fragmentami styropianu, gazet lub gąbką. Nadzwyczaj kruche paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć surowce do owinięcia pakunku?

    Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim umieścimy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie niepotrzebne naklejki i teksty, które mogą zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić klapy kartonu. Na wierzch kartonu umieśćmy widoczną kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Calpe, Hiszpania

Od 23 mar 2018 do 25 mar 2018

Adres i termin dostawy

Białystok, 15-001, Polska

Od 26 mar 2018 do 2 kwi 2018