(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-09-04 11:36

300 paczek do Helsinek

(Nr 2006696)
300 paczek do Helsinek

Długość [m]:

0,7

Szerokość [m]:

0,7

Wysokość [m]:

0,8

Waga w kg:

7.00

Ilość sztuk:

300

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1313.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

4790 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 15:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-04 do 2017-09-17

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 4790 zł

Wiadomości: (1)

K2Group
04-09-2017, 16:03
Witam, Najważniejsze pytanie czy dysponujecie zestawem przestrzennym 120m3. Bo własnie takiego potrzebuje - całość ładunku waży ok 1,5 tony . [treść usunięta przez administratora] pozdrawiam Damian
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku zależy od jej kształtów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej korzystną usługę transportu paczki, dobrą praktyką jest wystawić bezpłatne zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Ponadto przed samym transportem można podać typ transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Te wskazówkiszczególnie ważne, jeśli planujemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując przesyłkę do transportu warto pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniemwolną przestrzeń należy wypełnić kawałkami trocin, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do zapakowania przesyłki?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy rzecz do pudła, zobaczmy jego stan, usuńmy wszystkie niepotrzebne naklejki i napisy, które mogłyby zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Do powierzchni kartonu przymocujmy widoczną kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

98-400 Wieruszów, Polska

25 wrz 2017

Adres i termin dostawy

00440 Helsinki, Finlandia

28 wrz 2017