(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-04-23 21:16

300 ton ziemi

(Nr 1746108)
300 ton ziemi

Dystans: 17.00 km

Informacje dodatkowe:

Zlecę przewiezienie około 300 ton ziemi (10 samochodów 4 osiowych) lub więcej.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport ładunku wywrotką


Transport wywrotką


 


        Gdy poszukujesz przewozu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą alternatywą jest przewóz na wywrotce.


            Samochód - wywrotka to model pojazdu ciężarowego. Posiada on swoistą budowę skrzyni załadunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalne zawiasy, które można albo uchylać bocznie, albo umożliwia otwieranie jej tylnej części. Takie rozwiązanie daje swobodny dostęp do powierzchni załadunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i rozładunek towaru, a więc oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki dzielą się w zależności od rozmiaru ładunku, który mogą załadować oraz od metody rozładunku. Największą masę przetransportują wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i można na nie załadować 32 tony.


            Aby znaleźć ciekawą ofertę dla transportu na ciężarówce wywrotce, warto wystawić w serwisie - na stronie Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, które dotrze do kilku tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się przewozem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a w kolejnym kroku należy wybrać kategorię „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Pamiętaj, jak najstaranniej opisać, to co masz do przetransportowania, podać trasę i czas realizacji, to ułatwi przewoźnikom dokładniej wycenić transport oraz zaproponować najtańszą cenę.


            Przykładowa cena za transport wywrotką na trasie w Polsce to 1600 . Transportowano 25 ton gruzu na odcinku o długości przekraczającej 400 kilometrów, co oznacza, że dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, transport kosztował 900 złotych taniej, niż standardowa stawka.


Adres i termin nadania

Siestrzeń, Polska

Od 24 kwi 2017 do 31 maj 2017

Adres i termin dostawy

Henryków-Urocze, Piaseczno, Polska

Od 24 kwi 2017 do 31 maj 2017