(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-04-23 21:16

300 ton ziemi

(Nr 1746108)
300 ton ziemi

Dystans: 17.00 km

Informacje dodatkowe:

Zlecę przewiezienie około 300 ton ziemi (10 samochodów 4 osiowych) lub więcej.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    Kiedy szukasz przewozu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, dobrą alternatywą jest transport samochodem - wywrotką.

    Samochód - wywrotka to rodzaj pojazdu ciężarowego. Posiada on charakterystyczną budowę skrzyni załadunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalistyczne zawiasy, które można albo otwierać na boki, albo umożliwia otwieranie jej tylnej części. To rozwiązanie umożliwia wygodny dostęp do powierzchni ładunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i wyładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Wywrotki dzielą się w zależności od rozmiaru ładunku, który mogą przetransportować oraz od sposobu rozładunku. Największą masę mogą przewieźć samochody - wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i są w stanie przewieść nawet 32 tony.

    Aby uzyskać najlepszą ofertę dla transportu na wywrotce, warto wystawić w portalu - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, które dotrze do tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się przewozem. W trakcie wystawiania ogłoszenia wybierz „Zleć transport”, a następnie trzeba zaznaczyć opcje „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Pamiętaj, jak najstaranniej opisać, to co masz do przewiezienia, podać trasę i termin, to pomoże firmą transportowym dokładniej wycenić transport i zaproponować najlepszą cenę.

    Przykładowa cena za przewóz samochodem wywrotką na terenie Polski to 1600 zł. Transportowano 25 ton gruzu na trasie o długości ponad 400 km, co oznacza, że dzięki portalowi Clicktrans, przewóz kosztował 900 zł taniej, niż zwykła stawka.

Adres i termin nadania

Siestrzeń, Polska

Od 24 kwi 2017 do 31 maj 2017

Adres i termin dostawy

Henryków-Urocze, Polska

Od 24 kwi 2017 do 31 maj 2017