(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

300x50x40cm 30kg (Nr 3607589)

300x50x40cm 30kg

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

30.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 272.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Rzeszów

Od 6 gru 2018 do 9 gru 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Pszczyna

Od 6 gru 2018 do 9 gru 2018


Transport innych ładunków

Transport innych towarów

Koszt transportu pozostałych ładunków bywa zależny od rozmiaru ładunku, daty przewozu oraz dystansu między miejscem załadunku i rozładunku.

Kategorie ładunków

Transport ładunków rozdzielamy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

Palety - stanowią bazę, na której układa się nieduże rzeczy lub paczki. Najpopularniejszym typem palety są palety euro. Na nich najczęściej transportuje się artykuły spożywcze, szkło, produkty budowlane (na przykład terakota, kamień itd.), okna jak również towary chemiczne.

Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz ładunku, który musi być przewożony pojazdem ciężarowym i zapełnia zaledwie część przestrzeni ładunkowej. Do takiego rodzaju transportu stosuje się ciągniki siodłowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do transportu towaru, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Do takiego rodzaju transportu stosuje się różnego rodzaju ciężarówki.

Pojemniki metalowe – Przewóz pewnych ładunków może wymagać pojemnika metalowego – głównie w przypadku transportu ładunków płynnych i towarów sypkich. W tych pojemnikach metalowych można również przewozić drobnicę w opakowaniach – workach, kartonach itp. W kontenerach można przewozić także palety.

Ciężarówka – wywrotka – służy do przewozu materiałów płynnych i sypkich – można rozpoznać ją po charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przekręconej w tył lub na bok.

Inne ładunki – ładunki, które nie kwalifikują się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do ładunków pozostałych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia odnoszące się do przewozu popiołu czy transportu okien.