(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-04-27 09:40

30kg

(Nr 2636928)
30kg

Waga w kg (łączna):

30.00

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 2813.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, jednak kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić eliminację posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się mocne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić talerze na parę pakunków, aby nietrudno było je przenieść. Opisanie każdego pudła uprości przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym domu. Spore meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy surowce osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej delikatne meble, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, prześcieradła i zakleić normalną taśmę klejącą. Podczas gdy niepokaźne meble okręćmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeśli występują nietypowe wymogi odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie twojego dobytku.

 

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Od 27 kwi 2018 do 28 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Gosforth Close, Valletta, SG19 1RB, Malta

Od 12 maj 2018 do 20 maj 2018