(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-26 08:35

30kg. 80/40/60cm. Nie wymagające mrożenie. Plus gitera.

(Nr 2752116)
30kg. 80/40/60cm. Nie wymagające mrożenie.  Plus gitera.

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

0.6

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2733.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej wymiarów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej korzystną opcję transportu pakunku, opłaca się opublikować za darmo ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem można podać typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Te wskazówki są bardzo ważne, jeśli planujemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Zanim wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując przesyłkę do transportu warto nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można naładować kawałkami trocin, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia pakunku?

    Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszystkie nieprzydatne etykiety i napisy, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Do powierzchni kartonu przymocujmy białą kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Tychy, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Tromsø, Norwegia

Termin elastyczny