(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

30qm Umzug (Nr 7208031)

30qm Umzug

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2.4

Waga w kg (łączna):

2500

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2106.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Dortmund

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Grecja, Αποκεντρωμένη Διοίκηση Πελοποννήσου, Δυτικής Ελλάδας Και Ιονίου, Corfa Palma Beach

Od 1 kwi 2021 do 3 kwi 2021


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz ładunku zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje w głównej mierze przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce zamieszkania. Opłaca się przed zleceniem takiego transportu zdiagnozować parę priorytetowych spraw.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku jak i rozładunku towaru. Jeśli znajduje się na paletach, to nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które podołają dźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W przypadku drobnicy czy też produktów sypkich, wypadałoby uzgodnić, czy niezbędna jest górna osłona oraz czy do transportu wystarczy nieprzykryta naczepa. Jeśli potrzebujemy przewieźć rośliny, towary spożywcze, wówczas może okazać się przydatne zastosowanie pojazdu-chłodni. Pamiętajmy, że transport produktów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie odpowiednich certyfikatów, jak również w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w niektórych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

            Po doprecyzowaniu swoich wymagań, szybko można wyszukać firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Dlatego że, oferty na niej zamieszczone, trafiają do bardzo dużej ilości profesjonalnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dostosowanych do przewozu różnorodnych ładunków, zaś duża konkurencja umożliwia pozyskanie niskich cen.