(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

31 spakowanych kartonów, 1 regał, 1 kanapa, rower (Nr 4996026)

Waga w kg (łączna):

250

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Dystans: 566.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 2 wrz 2019 do 22 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

Od 3 wrz 2019 do 23 wrz 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            Na początek należy wykonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić naczynia na parę kartonów, żeby łatwiej było je przetransportować. Opisanie każdego pudła uprości przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble warto rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy surowce osłaniające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej kruche przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, prześcieradła i obkleić typową taśmę klejącą. Tymczasem niepokaźne meble zawińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się wyjątkowe kryteria odnoszące się do jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz zabezpieczenie waszego mienia.