(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-01 09:44

32 kg drzwiczki ażurowe do szafek 380x1980x140

(Nr 2340916)
32 kg drzwiczki ażurowe do szafek 380x1980x140

Długość [m]:

1.9

Szerokość [m]:

0.14

Wysokość [m]:

0.38

Waga w kg (łączna):

6.50

Ilość sztuk:

5

Dystans: 81.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki zależy od jej rozmiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej korzystną opcję transportu pakunku, warto opublikować za darmo ofertę w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem można zaznaczyć rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo ważne, kiedy chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Zanim wyłonisz firmę transportową, utwierdź się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując przesyłkę do przewozu warto pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy napakować kawałkami trocin, gazet czy też gąbką. Nadzwyczaj delikatne przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania przesyłki?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy rzecz do opakowania, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszystkie niepotrzebne naklejki i napisy, które mogą zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na zewnątrz kartonu przymocujmy białą kopertę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Krapkowice, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Namysłów, 46-100, Polska

Termin elastyczny