(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-12-28 14:30

33 big bagi trocin (ok 10000 kg) 500zł lub więcej

(Nr 2245491)
33 big bagi trocin (ok 10000 kg) 500zł lub więcej

Długość [m]:

13.5

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

2.7

Waga w kg (łączna):

10000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

33 big bagi trocin (ok 10000 kg) 500zł lub więcej

Budżet zlecenia [zł]:

500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 92.00 km

Informacje dodatkowe:

Potrzebuję takich 10 transportów.(podkreślam trociny nie pallet,dlatego niska waga tj 1mp trocin to ok 250/350 kg). W przypadku większej pojemności/ładowności cena za przywieziony big bag trocin na tym odcinku jest większa.(15zł/big bag). Maksymalna wysokość na jaką mogą być załadowane trociny wynosi 265 cm (możliwość układania jednego big bag-a na drugi). Możliwość załadunku na przyczepę typu "ruchoma podłoga".

Oferty od Przewoźników (0)

1490 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-01-2018, 14:01

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-02 do 2018-01-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu pozostałych ładunków bywa zależny od gabarytów ładunku, terminu przewozu jak również od dystansu między miejscem załadunku i rozładunku.

Rodzaje ładunków

    Transport ładunków rozdzielamy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, kontenery oraz wywrotka.

    Palety - stanowią bazę, na której układa się niewielkie przedmioty lub paczki. Najbardziej używanym gatunkiem palety są palety euro. Na nich często przewozi się meble, szkło, materiały budowlane (np., farby, kamień itd.), drzwi jak również produkty chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to transport ładunku, który należy transportować pojazdem ciężarowym i zapełnia jedynie część przestrzeni ładunkowej. Do tego typu przewozu używa się ciągniki siodłowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do przewozu towaru, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Przy takim typie przewozu używa się różnego typu ciężarówki.

    Pojemniki metalowe – Przewóz niektórych towarów wymaga użycia kontenera – szczególnie przy przewozie ładunków płynnych lub towarów sypkich. W kontenerach można także przewozić drobnicę w opakowaniach – skrzyniach, kartonach itp. W kontenerach można przewozić także palety.

    Ciężarówka – wywrotka – pomaga w transporcie ładunków w postaci płynu i sypkich – łatwo rozpoznać ją po szczególnej skrzyni ładunkowej, przechylonej do tyłu lub na bok.

    Pozostałe towary – towary, które nie klasyfikują się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do tzw. towarów pozostałych. Znajdują się tu na przykład zlecenia dotyczące transportu popiołu czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Stare Budkowice, 46-030, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Głubczyce, 48-100, Polska

Termin elastyczny