(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-01-30 08:31

33 EURO PALETY

(Nr 2333912)
33 EURO PALETY

Długość [m]:

1200

Szerokość [m]:

800

Wysokość [m]:

2.35

Waga w kg (łączna):

5000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

rURY ZAPAKOWANE NA PALETACH

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1527.00 km

Full truck load

     Przewóz towaru zlecany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje w głównej mierze firmy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie zmieniają miejsce pobytu. Opłaca się przed zamówieniem takiego przewozu uściślić kilka ważnych spraw.

     Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku oraz wyładunku towaru. Jeżeli znajduje się na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe, które zdołają dźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W przypadku drobnicy czy też produktów sypkich, opłaca się uściślić, czy potrzebna jest górna plandeka i czy do transportu starczy otwarta naczepa. Kiedy chcemy przewieźć płody rolne, towary spożywcze, wtedy może okazać się obowiązkowe zastosowanie pojazdu-chłodni. Pamiętajmy, że transport produktów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie odpowiednich certyfikatów, na dodatek w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w niektórych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po doprecyzowaniu swoich wymogów, szybko można natrafić firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ze względu na fakt, że ogłoszenia na niej zamieszczone, docierają do tysięcy różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut przystosowanych do transportu różnorodnych paczek, zaś duża konkurencja umożliwia otrzymanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Magazynowa, Zabrze, 41-807, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Strada Oradea, Galați, 800867, Rumunia

Termin elastyczny