(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-07-23 10:52

33 palety Belgia

(Nr 2999460)
33 palety Belgia

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

180

Waga w kg (łączna):

15000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

33 euro palety

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 917.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Transport towaru zlecany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje szczególnie zakłady pracy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie wyprowadzają się. Wypada przed zleceniem takiego transportu ustalić parę zasadniczych kwestii.

            Po pierwsze, ustalamy formę załadunku jak i rozładunku produktu. Jeżeli jest on osadzony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe mogące podźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu wyładunku. W wypadku niewielkich przedmiotów czy też towarów sypkich, warto ustalić, czy konieczna jest górna osłona i czy do transportu może być odkryta naczepa. Jeśli chcemy przetransportować rośliny, towary spożywcze, wtedy może okazać się potrzebne użycie pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie należytych papierów, na dodatek w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w niektórych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po zdefiniowaniu swoich kryteriów, bezproblemowo można natrafić przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż oferty na niej publikowane, trafiają do setek różnych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do przewozu różnorodnych towarów, a duża konkurencja umożliwia uzyskanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Nowe MIasteczko - Popowo, Nowe Miasteczko, 67-124, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Halen, 3545, Belgia

Termin elastyczny