(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-03-08 09:27

331 Drabin drewnianych

(Nr 2451804)
331 Drabin drewnianych

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

3200.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

331 Drabin drewnianych o różnej długości. Drabiny są luzem, więc jest możliwość dopasowania ich ułożenia do ciężarówki.

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1205.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie części powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli posiadamy do przetransportowania mały ładunek, który nie wymaga zagospodarowania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje skorzystania z całej powierzchni, wtedy wzięcie takiego wariantu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest trafne. 


Do samochodów ciężarowych używanych w przewozie LTL zalicza się samochody, których waga przewyższa 3,5 tony oraz inne samochody spełniające wymagania ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się spore pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe , jak także ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki gatunek: firanka oraz furgon. Rodzaj ciężarówki powinien być dopasowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

W wyliczeniach kosztów przewozu ładunku w ramach LTL, istotne są tego ładunku parametry – ciężar i wielkość. Należy także dodać informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały zapakowane. Jeżeli tak, należy opisać opakowanie. Kluczowa bywa również informacja w temacie usługi – czy wlicza się w nią tylko przewóz, czy na przykład załadunek i rozładunek. Ważnym elementem jest także termin realizacji usługi.

Ładunki przewożone w obszarze LTL to z reguły palety, narzędzia, maszyny, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, kiedy transport niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Jawornik-Przedmieście, 37-232, Polska

Od 29 mar 2018 do 3 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Günzburg, 89312, Niemcy

Termin elastyczny