(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-07-30 17:40

34 Ton elementów stali ocynk. Transport firanka/plandeka lub zestaw (Nr 3033596)

Długość [m]:

10

Szerokość [m]:

2.2

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

34000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Bez palet. Kierowca musi mieć kilkanaście kantówek i pasy. Powiązane taśmą. Załadunek i rozładunek po mojej stronie. Konieczne dwa samochody. Będą ładowane jeden po drugim.

Budżet zlecenia [zł]:

3400

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 341.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Transport towaru zamawiany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga w głównej mierze zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przeprowadzają się. Wypada przed zleceniem takiego transportu uzgodnić kilka znaczących punktów.

            Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku oraz rozładunku towaru. Gdy jest on umieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowepotrafiące podźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu wyładunku. W przypadku drobnicy czy też produktów sypkich, wypadałoby zdefiniować, czy potrzebna jest górna osłona i czy do przewozu starczy otwarta przyczepa. Jeżeli pragniemy przetransportować rośliny, towary spożywcze, to może okazać się niezastąpione użycie samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie stosownych świadectw, jak także w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w niektórych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po ustaleniu swoich wymagań, najłatwiej można znaleźć firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Gdyż ogłoszenia na niej zamieszczone, trafiają do bardzo dużej ilości specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do przewozu różnorodnych ładunków, zaś duża konkurencja umożliwia uzyskanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Marcjanów, 62-865, Polska

14 sie 2018

Adres i termin dostawy

Wadowice Górne, Polska

14 sie 2018