(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2016-11-30 08:39

34m3 styropianu do przewiezienia z Chrzanowa do Krakowa

(Nr 1474772)
34m3 styropianu do przewiezienia z Chrzanowa do Krakowa

Długość [m]:

6,5

Szerokość [m]:

2,3

Wysokość [m]:

2,1

Waga w kg:

300.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 45.80 km

Informacje dodatkowe:

Potrzebuję przywiezc z Chrzanowa do Węgrzc pod Krakowem 34m3 styropianu

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie fragmentu przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli mamy do przetransportowania niewielki ładunek, który nie potrzebuje użycia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje wykorzystania dużej powierzchni, wówczas wzięcie takiego rodzaju kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest najodpowiedniejsze. 

    Do samochodów ciężarowych stosowanych w transporcie LTL zalicza się auta, których waga przekracza 3,5 t. i inne pojazdy spełniające warunki ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się duże pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki klasa: firanka lub furgon. Rodzaj ciężarówki wypadałoby aby był przystosowany do przetransportowania naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

    W wycenie przewozu ładunku w obrębie LTL, istotne są jego parametry – waga i rozmiar. Powinno się także dołączyć informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, warto opisać ładunek. Kluczowa jest także informacja w kwestii usługi – czy zalicza się do niej tylko transport, czy również załadunek oraz wyładunek. Zasadniczą informacją może być również czas realizacji usługi.

    Ładunki przewożone w tematyce LTL to zazwyczaj palety, paczki, maszyny, a nawet elementy elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, jeżeli transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Chrzanów

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny