35 boxes and crates - total volume 5 cbm (Nr 6228924)

35 boxes and crates - total volume 5 cbm

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 1704.00 km

Adres i termin nadania

Norwegia, Oslo, Oslo

Od 15 lip 2020 do 15 sie 2020

Adres i termin dostawy

Francja, Île-De-France, Paryż

Od 16 lip 2020 do 15 sie 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, jednak gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy wykonać selekcję posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się mocne pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić książki na kilka pudeł, żeby łatwiej było je przenieść. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym miejscu. Duże meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Kiedy mamy materiały zabezpieczające, na przykład jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a gdy nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Natomiast małe rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne trudności w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeśli pojawiają się nietypowe kryteria odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie naszego mienia.