(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-07-24 18:33

35 cm x na 50 cm x 75 cm, do 25 kg, walizka

(Nr 3007640)
35 cm x na 50 cm x 75 cm, do 25 kg, walizka

Długość [m]:

0.35

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.75

Waga w kg (łączna):

25.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 464.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą opcję przewozu przesyłki, warto wystawić bezpłatne ofertę w portalu Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest podać typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Takie informacje są bardzo istotne, gdy chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Nim wybierzesz przewoźnika, upewnij się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując przesyłkę do przewozu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy wypełnić fragmentami styropianu, papieru lub gąbką. Zwłaszcza kruche paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać surowce do zapakowania pakunku?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy przedmiot do opakowania, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbędne naklejki i teksty, które mogą zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch kartonu. Na wierzch pudła umieśćmy białą kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

26 lip 2018

Adres i termin dostawy

Wiedeń, Austria

31 lip 2018