(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-05-27 12:51

35 podkładów kolejowych (Nr 2755184)

35 podkładów kolejowych

Długość [m]:

2.6

Szerokość [m]:

0.25

Wysokość [m]:

0.15

Waga w kg (łączna):

50.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 54.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to skorzystanie z kawałka powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy dysponujemy do przetransportowania niewielki towar, który nie potrzebuje wykorzystania pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje wykorzystania całej płaszczyzny, wówczas użycie takiej kategorii jak: niepełna ciężarówka jest stosowne. 


Do samochodów ciężarowych używanych w transporcie LTL kwalifikuje się auta, których waga przewyższa 3,5 t. i pozostałe pojazdy spełniające kryteria ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się pokaźne pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe oraz ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe w wersji: firanka i furgon. Wariant ciężarówki wypadałoby aby był dopasowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W wyliczeniach ceny transportu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są jego parametry – ciężar i wymiary. Powinno się także dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały spakowane. Jeśli tak, należy opisać opakowanie. Kluczowa jest również informacja w tematyce usługi – czy obejmuje wyłącznie przewóz, czy na przykład załadunek oraz wyładunek. Ważnym elementem jest również termin zrealizowania usługi.

Ładunki przewożone w zakresie LTL to często paczki z odzieżą, narzędzia, maszyny, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeśli transport niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z innego rozwiązania – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Wołomin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Pułtusk, 06-100, Polska

Termin elastyczny