(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2017-06-03 20:49

36x12 static van

(Nr 1826080)
36x12 static van

Dystans: 410.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport przyczepy kempingowej

    Transport przyczep kempingowych nie należy do prostych, ani do tanich. W trakcie transportowania tego pojazdu, wskazane jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego specjalnego samochodu przeznaczonego do przewozu innych samochodów. Firmy transportowe, które podejmą się przetransportowania naczepy kempingowej, powinni dostać jak najwięcej danych od właściciela naczepy. Główne parametry decydujące o cenie transportu: wymiary, waga, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku oraz komunikat, czy przyczepa jest działająca. Działająca przyczepa kempingowa powinna mieć niezepsute koła, charakteryzuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na pojazd. W innym przypadku trzeba mieć specjalistyczną maszynę, przykładowo mały podnośnik. Cena przewozu przyczepy kempingowej zależna bywa również od faktu, czy firmy transportowe rozpatrują ten transport jako dodanie sprzętu do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny transport - tylko tej jednej naczepy. Np., transport naczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), kosztował 800 złotych czyli jest to oszczędność rzędu 510 złotych w stosunku do cen obowiązujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł zaproponować niższą cenę, gdyż przewóz tej przyczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do istniejącego transportu.

    Nim dojedzie do przewozu naczepy kempingowej, istotne jest, żeby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane rzeczy, albo je solidnie zabezpieczyć tak, aby w czasie transportu nie zniszczyły nic w środku naczepy.

    Żeby móc użyć możliwości tańszego transportu, należy zlecić transport przyczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil informacja dojdzie do kilkuset przewoźników, którzy przeanalizują zlecenie i zasugerują dogodną cenę. Wówczas pozostaje zatwierdzić najlepszą ofertę.

Adres i termin nadania

Midhurst, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wachtebeke, Belgia

Termin elastyczny