(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-10-26 10:58

372 kartony , bez paletowania , o rozmiarze 600 x 800 x 500 ( około 90m3 )

(Nr 2115894)
372 kartony , bez paletowania , o rozmiarze 600 x 800 x 500 ( około 90m3 )

Długość [m]:

80

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

30.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

kartony

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 187.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt przewozu pozostałych ładunków jest uzależniony od wielkości ładunku, terminu przewozu jak również od odcinka między miejscem załadunku i wyładunku.

Kategorie ładunków

    Przewóz towarów rozdzielamy na podgrupy takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

    Palety - obejmują bazę, na której układa się mniejsze przedmioty lub pakunki. Najpopularniejszym gatunkiem palety są palety euro. Na paletach często transportuje się meble, szkło, artykuły budowlane (takie jak terakota, kamień itd.), okna czy artykuły chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz ładunku, który należy transportować pojazdem - Tirem oraz zapełnia jedynie część przestrzeni do załadunku. Przy takim typie przewozu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełna ciężarówka - FTL odnosi się do przewozu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Do tego typu transportu korzysta się z różnego typu samochody ciężarowe.

    Pojemniki metalowe – Transport niektórych towarów może wymagać pojemnika metalowego – szczególnie w przypadku transportu ładunków płynnych i ładunków sypkich. W kontenerach można również przewozić drobnicę w paczkach – skrzyniach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

    Ciężarówka – wywrotka – służy do przewozu materiałów w postaci płynu i kawałkowych – bez problemu można poznać ją dzięki specyficznej skrzyni ładunkowej, przechylonej w tył lub na bok.

    Pozostałe ładunki – towary, które nie klasyfikują się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do ładunków innych. Znajdują się tu na przykład zlecenia odnoszące się do transportu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Brzeziny, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Raszyn, 05-090, Polska

Termin elastyczny