(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

39 paczek paneli podłogowych + 7 paczek podkładu pod panele (Nr 4129326)

Długość [m]:

1.15

Szerokość [m]:

0.15

Wysokość [m]:

0.10

Waga w kg (łączna):

340

Liczba sztuk:

46

Dystans: 1576.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Czersk

Od 27 mar 2019 do 31 mar 2019

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Hampshire, Bordon

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej kształtów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję transportu paczki, opłaca się wystawić darmowe ofertę w portalu Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Ponadto przed samym przewozem warto zaznaczyć rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Takie informacje są szczególnie istotne, gdy planujemy przesłać paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Nim wyszukasz firmę transportową, przekonaj się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy wypełnić kawałkami styropianu, gazet lub materiałem. Bardzo kruche paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania przesyłki?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogą zwieść firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić pokrywy kartonu. Do powierzchni pudła przyklejmy widoczną kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).