3pokojowe mieszkanie (Nr 6553421)

3pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

100

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 1666.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Sosnowiec

Od 1 gru 2020 do 10 sty 2021

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Test Valley

Od 1 gru 2020 do 10 sty 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić eliminację posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych mebli nadadzą się wytrzymałe pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. porozdzielać segregatory na parę pakunków, aby prościej było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym domu. Większe meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy materiały osłaniające, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne meble, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć pledy, pościel i obkleić typową taśmę klejącą. Podczas gdy drobne rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też przeszkody w dojeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli występują wyjątkowe wymagania odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie twojego dobytku.