(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-11-22 12:15

3x24 tony

(Nr 2171793)
3x24 tony

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

72000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Słupy energetyczne

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 119.00 km

Full truck load

     Przewóz towaru zamawiany na pełen samochód ciężarowy, interesuje zazwyczaj firmy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przenoszą się. Należy przed zleceniem takiego transportu ustalić kilka zasadniczych formalności.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku oraz rozładunku towaru. Jeśli jest on osadzony na paletach, to nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowepotrafiące dźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W przypadku małych paczek czy też produktów sypkich, wypadałoby uściślić, czy potrzebna jest górna osłona i czy do transportu starczy odkryta naczepa. Jeżeli potrzebujemy przewieźć płody rolne, produkty spożywcze, to może okazać się potrzebne skorzystanie z pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz ładunków łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie adekwatnych papierów, jak także w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w kilku państwach należy się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po dookreśleniu swoich kryteriów, najczęściej można natrafić przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ponieważ oferty na niej wystawione, trafiają do bardzo dużej ilości specjalistycznych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do transportu różnorakich paczek, zaś olbrzymia konkurencja pozwala dostanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Kuzki, 29-100, Polska

Od 22 lis 2017 do 23 lis 2017

Adres i termin dostawy

Opatów, 27-500, Polska

23 lis 2017