(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-02-21 22:39

4

(Nr 2402964)
4

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2,2

Wysokość [m]:

2,6

Waga w kg (łączna):

4000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 302.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1750 zł

ID firmy: 57948
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

21-02-2018, 22:58

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-21 do 2018-02-28

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1750 zł

Wiadomości:

2500 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

23-02-2018, 11:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-23 do 2018-03-22

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Iwona M :)

Cena (zawiera VAT): 2500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Transport towaru zamawiany na pełną ciężarówkę przyciąga przede wszystkim zakłady pracy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie zmieniają miejsce zamieszkania. Wypada przed zleceniem takiego przewozu zdiagnozować parę kluczowych zagadnień.

     Po pierwsze, ustalamy sposób załadunku jak i rozładunku towaru. Kiedy znajduje się na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe mogące podźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu rozładunku. W przypadku małych paczek czy też towarów sypkich, opłaca się ustalić, czy niezbędna jest górna plandeka i czy do przewozu starczy otwarta przyczepa. Jeżeli pragniemy przetransportować owoce i warzywa, towary spożywcze, to może okazać się obowiązkowe zastosowanie pojazdu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz produktów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie właściwych zaświadczeń, oprócz tego w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w pewnych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami.

     Po zdefiniowaniu swoich wymagań, bezproblemowo można znaleźć firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Albowiem oferty na niej umieszczone, docierają do bardzo dużej ilości profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę pojazdów dostosowanych do transportu różnorodnych paczek, a duża konkurencja pozwala dostanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Ełk, Polska

26 lut 2018

Adres i termin dostawy

Kozienice, Polska

27 lut 2018