(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-24 19:45

4 (Nr 2746872)

4

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

25.00

Liczba sztuk:

4

Dystans: 1171.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku zależy od jej rozmiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję transportu pakunku, warto wystawić darmowe ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest podać typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są wyjątkowo istotne, kiedy planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Zanim wyłonisz firmę transportową, utwierdź się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do wysyłki opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto naładować kawałkami trocin, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia paczki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy rzecz do opakowania, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić klapy kartonu. Na wierzch kartonu przymocujmy widoczną kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Luton, Wielka Brytania

Od 29 maj 2018 do 31 maj 2018

Adres i termin dostawy

Neuburg an der Donau, 86633, Niemcy

Od 1 cze 2018 do 3 cze 2018