(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

4 (Nr 5129178)

Długość [m]:

45

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

70

Waga w kg (łączna):

50

Liczba sztuk:

5

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2219.00 km

Adres i termin nadania

Irlandia, County Galway, Cathair Na Gaillimhe

Od 21 paź 2019 do 31 paź 2019

Adres i termin dostawy

Francja, Provence-Alpes-Côte D'azur, Nicea

Od 21 paź 2019 do 10 lis 2019


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku zależy od jej gabarytów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję transportu przesyłki, dobrą praktyką jest opublikować za darmo ofertę w portalu Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest określić typ przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówki są bardzo ważne, jeżeli planujemy przetransportować paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Zanim wybierzesz przewoźnika, przekonaj się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując przesyłkę do przewozu opłaca się pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy napakować fragmentami styropianu, papieru lub gąbką. Bardzo kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do owinięcia pakunku?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszystkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić klapy pudła. Do powierzchni kartonu przyklejmy białą kopertę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).