(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

4 (Nr 5169894)

4

Długość [m]:

70

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

35

Waga w kg (łączna):

25

Liczba sztuk:

4

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Curaçao, Willemstad

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Walencja, Benicàssim

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej gabarytów, wagi i od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej korzystną opcję transportu paczki, dobrą praktyką jest wystawić darmowe ofertę w portalu Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest określić typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, kiedy chcemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej czujności. Nim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując paczkę do przewozu należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy wypchać fragmentami trocin, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj kruche pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać tworzywa do owinięcia paczki?

 

Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do kartonu, oszacujmy jego stan, usuńmy wszelkie zbyteczne etykiety i objaśnienia, które mogą zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Na zewnątrz kartonu przyklejmy widoczną kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).