(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

4 (Nr 5247962)

4

Długość [m]:

0.4

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

89

Liczba sztuk:

4

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 10123.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

21 paź 2019

Adres i termin dostawy

Tanzania, Zanzibar Zachodni, Zanzibar City

30 lis 2019


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, wagi i od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej korzystną usługę przewozu paczki, należy opublikować bezpłatne zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem można zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Te wskazówki są wyjątkowo ważne, kiedy chcemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej czujności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, upewnij się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując przesyłkę do wysyłki trzeba nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto wypełnić kawałkami trocin, gazet lub materiałem. Bardzo delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć tworzywa do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy przedmiot do opakowania, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne etykiety i teksty, które mogą zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić pokrywy kartonu. Do powierzchni pudła przyklejmy widoczną kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).