(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

4 (Nr 5265590)

Długość [m]:

500

Szerokość [m]:

400

Wysokość [m]:

400

Waga w kg (łączna):

10

Liczba sztuk:

4

Dystans: 4531.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Figueres

Od 22 paź 2019 do 29 paź 2019

Adres i termin dostawy

Senegal, Dakar, Dakar

Od 27 paź 2019 do 11 lis 2019


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu paczki zależy od jej wymiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę przewozu pakunku, dobrą praktyką jest opublikować za darmo zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem można zaznaczyć rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Te informacje są bardzo istotne, jeżeli chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Nim wyłonisz przewoźnika, upewnij się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można naładować kawałkami trocin, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza kruche pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć materiały do owinięcia paczki?

 

Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy rzecz do pudła, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne naklejki i teksty, które mogą zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na wierzch pudła przymocujmy białą kopertę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).