(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

4,5 pokoje (Nr 5175094)

Waga w kg (łączna):

3500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

4

Dystans: 1368.00 km

Adres i termin nadania

Szwajcaria, Lucerna, Sempach

25 lis 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Sochaczew

25 lis 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz długotrwałym procesem, ale kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy zrobić selekcję posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się solidne kartony, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który często przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo podzielić książki na parę pudeł, aby nietrudno było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku pomoże przy rozpakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy materiały osłaniające, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, prześcieradła i obkleić typową taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub problemy w dojeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli występują wyjątkowe wymagania odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie twojego majątku.