(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-09-05 13:21

4-6 kursów z kamieniem, najlepiej dwa auta, by koparka nie stała

(Nr 2009882)
4-6 kursów z kamieniem, najlepiej dwa auta, by koparka nie stała

Waga w kg (łączna):

6.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 19.00 km

Informacje dodatkowe:

Potrzebuję przewieść ok 4-6 kursów czteroosiową wywrotką kamień z Łaz obok Zawiercia do Cisowy obok Pilicy. Termin około za dwa tygodnie do ustalenia, jeśli jest możliwość również możliwy załadunek. Proszę o inf. 798 389 905

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    Kiedy szukasz transportu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, dobrą alternatywą jest przewóz na wywrotce.

    Samochód - wywrotka to typ samochodu ciężarowego, dzięki swoistej budowie skrzyni załadunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka posiada specjalistyczne zawiasy, które można albo uchylać na boki, albo umożliwia otwieranie znajdującej się z tyłu części. To rozwiązanie umożliwia szeroki dostęp do przestrzeni załadunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i wyładunek towaru, a więc oszczędza czas. Wywrotki dzielą się w zależności od rozmiaru towaru, który mogą przewieźć oraz od sposobu wyładunku. Największą masę przetransportują wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i można na nie załadować nawet 32 tony.

    Żeby dostać najlepszą ofertę dla transportu na samochodzie wywrotce, należy dodać w portalu - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do tysięcy różnych firm zajmujących się transportem. W trakcie wystawiania ogłoszenia wybierz „Zleć transport”, a następnie trzeba wybrać kategorię „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Dobrze jest, jak najstaranniej opisać, to co posiadasz do przetransportowania, podać trasę i czas realizacji, to ułatwi przewoźnikom dokładniej wycenić transport oraz zaoferować najlepszą cenę.

    Przykładowa cena za transport samochodem wywrotką na terenie kraju to 1600 złotych. Transportowano 25 ton kamienia na odcinku o długości ponad 400 kilometrów, czyli dzięki portalowi Clicktrans, przewóz wyniósł 900 złotych taniej, niż normalna opłata.

Adres i termin nadania

Zawiercie, Polska

Od 11 wrz 2017 do 21 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Pilica, Polska

Od 14 wrz 2017 do 21 paź 2017