(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-07-22 15:10

4 bicicletas (Nr 2997420)

4 bicicletas

Waga w kg (łączna):

8.00

Dystans: 112.00 km

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których pragniemy wyruszyć na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia jednośladu. Opcję na transport rowerów zlecają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które ofiarowują jednoślad w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, gdy przewozimy nowy rower warto zostawić go w oryginalnym pudle. Jeśli chcemy to przewozimy również jednoślad, który już był używany, jednak warto ułożyć go w kartonie po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego kartonu bądź zakupić pasujący karton w markecie budowlanym albo rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu , należy odkręcić i zdjąć wszystkie ruchome części – pedały, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane elementy roweru przydałoby się ułożyć w oddzielnych, małych kartonach czy też osłonić fragmentami brystolu i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa centymetry grubości). Wystające elementy na przykład jak śruby lub przerzutki należy zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste powierzchnie w kartonie należy zabezpieczyć gazetami albo folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i solidną taśmą.

    Jeśli podejmiemy decyzję, aby zamówić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy martwić się o dowiezienie surowców zabezpieczających przesyłkę.

Cena transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od paru uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby rowerów, ich gabarytów, a także daty wykonania przewozu. Na przykład transport roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 złotych. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało około 120 zł. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andalucía, Sevilla

2 sie 2018

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Chipiona

Od 3 sie 2018 do 4 sie 2018