(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

4 bicycles (Nr 5527255)

4 bicycles

Waga w kg (łączna):

80

Dystans: 3812.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Brabancja Północna, Breda

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, Arrecife

Od 18 lut 2020 do 19 lut 2020


Transport rowerów

Transport dwóch kółek dotyczy sytuacji, w których pragniemy wyruszyć na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy szansy przewiezienia roweru. Potrzebę na przewóz dwóch kółek potrzebują także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy podarowują rower w prezencie.

Przygotowanie roweru do transportu

W przypadku, gdy przewozimy nowiusieńki jednoślad należy pozostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli chcemy to transportujemy również rower, który już był używany, jednak dobrze będzie ułożyć go w opakowaniu po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego pudła czy też nabyć stosowny karton w markecie remontowym albo rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w opakowaniu opłaca się poodkręcać oraz zdjąć wszelkie ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Powyższe części roweru dobrze będzie ulokować w osobnych, mniejszych pudełkach czy też osłonić fragmentami brystolu i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 centymetry grubości). Wystające elementy , przykładowo jak śruby ewentualnie przerzutki warto zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w kartonie należy osłonić makulaturą bądź folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i solidną taśmą.

Kiedy postanowimy zlecić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o dostarczenie tworzyw ochraniających jednoślad.

Cena transportu jednośladu

Cena transportu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości jednośladów, ich wielkości, a również terminu wykonania transportu. Przykładowo transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 zł. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy niecałe 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.