(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

4 bikes packed each to Frankfurt Germany (Nr 5696602)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

20

Liczba sztuk:

4

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 225.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Norymberga

6 lip 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Hesja, Frankfurt Nad Menem

11 lip 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu paczki zależy od jej gabarytów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej korzystną usługę transportu paczki, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest podać rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo istotne, jeżeli chcemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Przed tym wybierzesz firmę transportową, utwierdź się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do przewozu trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy napakować kawałkami trocin, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do opakowania, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogą zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić pokrywy pudła. Na wierzch kartonu przymocujmy białą kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).