(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-07-23 20:40

4 boxy 30x30x2000 waga około 100kg wszystkie

(Nr 3002960)
4 boxy 30x30x2000 waga około 100kg wszystkie

Długość [m]:

2000

Szerokość [m]:

30

Wysokość [m]:

30

Waga w kg (łączna):

100.00

Liczba sztuk:

4

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 411.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę transportu paczki, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, jeżeli chcemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując przesyłkę do przewozu warto pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy wypełnić fragmentami styropianu, gazet czy też gąbką. W szczególności kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania przesyłki?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy przedmiot do opakowania, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć klapy pudła. Do powierzchni kartonu przymocujmy widoczną kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Runcorn, Wielka Brytania

Od 27 lip 2018 do 30 lip 2018

Adres i termin dostawy

Poole, Wielka Brytania

Od 27 lip 2018 do 30 lip 2018