(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-06-03 09:41

4 Cajas de bicis

(Nr 1825528)
4 Cajas de bicis

Długość [m]:

1.7

Szerokość [m]:

1.2

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg:

10.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 533.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej wymiarów, wagi oraz od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję transportu pakunku, opłaca się wystawić za darmo ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Ponadto przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Te wskazówkiwyjątkowo ważne, jeśli chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując paczkę do transportu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniempustą przestrzeń warto wypełnić fragmentami trocin, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności delikatne paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć tworzywa do zapakowania paczki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy przedmiot do kartonu, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie niepotrzebne naklejki i teksty, które mogą zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Na zewnątrz pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Fès ⴼⴰⵙ فاس, 30002, Maroko

3 cze 2017

Adres i termin dostawy

Marrakech ⵎⵕⵕⴰⴽⵯⵛ مراكش, 40015, Maroko

12 cze 2017