(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

4 CARDBOARD BOXES + 42' TV (Nr 5237002)

4 CARDBOARD BOXES + 42' TV

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

30

Liczba sztuk:

5

Dystans: 2200.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Londres

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Portugalia, Área Metropolitana De Lisboa, Lizbona

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu przesyłki zależy od jej gabarytów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę przewozu pakunku, należy wystawić darmowe ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest określić typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie informacje są wyjątkowo istotne, jeżeli chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Przed tym wybierzesz firmę transportową, upewnij się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując paczkę do transportu opłaca się pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można wypchać kawałkami trocin, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać materiały do owinięcia paczki?

 

Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić klapy kartonu. Do powierzchni pudła przymocujmy białą kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).