(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

4 dlugie paczki kartonowe do Niemiec (Nr 5476244)

4 dlugie paczki kartonowe do Niemiec

Długość [m]:

175

Szerokość [m]:

20

Wysokość [m]:

85

Waga w kg (łączna):

12

Liczba sztuk:

4

Dystans: 1272.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podlaskie, Białystok

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Niemcy, Hesja, Glashütten

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej kształtów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą usługę przewozu paczki, warto opublikować za darmo ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest podać rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Te wskazówki są bardzo ważne, gdy chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Przed tym wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując paczkę do transportu opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypełnić fragmentami trocin, gazet czy też materiałem. Bardzo kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać materiały do zapakowania przesyłki?

 

Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy rzecz do pudła, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszystkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogą zwieść firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Na zewnątrz pudła przymocujmy widoczną kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).