(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

4 felgi z oponami (Nr 5973248)

4 felgi z oponami

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

40

Liczba sztuk:

4

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 402.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Kurzyna Wielka

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Kolno

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję transportu pakunku, należy wystawić za darmo zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem warto zaznaczyć typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Te informacje są bardzo ważne, jeśli chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do transportu warto nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto naładować fragmentami trocin, gazet czy też gąbką. W szczególności delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć materiały do zapakowania paczki?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbędne etykiety i teksty, które mogą zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Do powierzchni pudła przymocujmy widoczną kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).