(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-05 12:54

4 items total 70kg Luxembbourg to Spain

(Nr 2258260)

Długość [m]:

0.8

Szerokość [m]:

1.2

Wysokość [m]:

113

Waga w kg (łączna):

70.00

Ilość sztuk:

4

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1402.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki zależy od jej wymiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej korzystną usługę transportu pakunku, warto opublikować darmowe zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem można podać rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie ważne, gdy planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując przesyłkę do wysyłki warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto naładować fragmentami trocin, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć materiały do zapakowania pakunku?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne etykiety i teksty, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić pokrywy kartonu. Na wierzch kartonu umieśćmy białą kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Béreldange, 7217, Luksemburg

Od 11 sty 2018 do 16 sty 2018

Adres i termin dostawy

Alcalà de Xivert, 12570, Hiszpania

Od 18 sty 2018 do 23 sty 2018