(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

4 koła 19" do BMW (Nr 5937497)

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

30

Liczba sztuk:

4

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 315.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Lipniak

16 mar 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Łasin

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej formatów, wagi oraz od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej ciekawą opcję przewozu przesyłki, należy opublikować bezpłatne ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem można zaznaczyć typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Takie informacje są bardzo ważne, jeżeli planujemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując paczkę do przewozu opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto wypełnić kawałkami trocin, papieru czy też materiałem. Bardzo delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do zapakowania przesyłki?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy przedmiot do pudła, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszystkie nieprzydatne etykiety i napisy, które mogą zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć klapy pudła. Na wierzch pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).