(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-11-19 20:01

4 koła do samochodu osobowego

(Nr 2165445)
4 koła do samochodu osobowego

Długość [m]:

0.8

Szerokość [m]:

08

Wysokość [m]:

0.25

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

4

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1152.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki zależy od jej kształtów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej korzystną usługę przewozu pakunku, należy wystawić za darmo ofertę w portalu Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym transportem można podać rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo ważne, gdy planujemy przesłać pakunek zawierający szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując paczkę do transportu warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto naładować fragmentami styropianu, gazet czy też gąbką. Bardzo delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do zapakowania paczki?

    Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do pudła, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie zbyteczne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić pokrywy pudła. Do powierzchni pudła umieśćmy białą kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Włocławek, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Reutlingen, Niemcy

Termin elastyczny